GALERIJAMūsų augintinių nuotraukų galerija

IMG_6270-min

Onyxas gimė mūsų veislyne. Jam augant vis labiau išryškėjo puikus kūno sudėjimas, tankus „auksinis“ kailis, atsiskleidė nuostabus charakteris. Jis ramus, draugiškas ir be galo meilus, toks „rankinis“, visiškai atsipalaiduojantis glėbyje. Sakiau sau: „tokį matydavau tik paveikslėliuose“.

IMG_4563-min

Kopa – mūsų veisimo katytė. Nors nedidukė, bet kompaktiška, mielo veiduko, ryškaus kontrastingo rašto ir neįprasto būdo. Kaip ir visoms katėms, dėmesio jai labai reikia, labiausiai pabūti ant šeimininkės kelių. To ji pasiprašo akių kontaktu ir miauksėjimu.

IMG_6014-min

Tina – stambi, puikaus sudėjimo katė, su tankiu kailiu ir stora „lapės“ audega.

IMG_5976-min

Tai katytė turinti viską, ko reikia veisėjui: puikų kūno sudėjimą, dideles apvalias akis, sodrios abrikoso spalvos kailį ir nuostabų charakterį. Katytė labai meili, aktyvi, taikaus būdo ir visiškai tolerantiška kitoms katėms namuose .

IMG_6318-min

Kamelia didelė, taikaus būdo aukso spalvos katė su retai pasitaikančia šokoladine rašto spalva.

IMG_7366-min

Baxis – katinas, savo išvaizda ir gražiomis žaliomis akimis pelnęs didžiausius pasiekimus parodose, susilaukęs daug gražių palikuonių.

IMG_7005-min

Aukso spalvos kailis gali turėti įvairius atspalvius ir intensyvumą. Michaelis – mano svajonių spalvos katinas. Kartu jis ir labai kontaktuojantis, mėgstantis pamurkti ir „pasikalbėti“.

IMG_9705 - Kopija-min

Nuotraukos, kuriose užfiksuota veislyno kasdienybė, tai, kaip keitėsi ir kokie augintiniai gyveno mūsų namuose.